top of page
O MNIE

Dom jest odzwierciedleniem nas. Zawsze jest unikatowy, wyjątkowy i indywidualny.

Kreowanie i tworzenie wnętrz od lat jest moją największą pasją - dokładam wszelkich starań by aranżowana przestrzeń była odbiciem lustrzanym osobowości, pasji i upodobań domowników. Projekt jest swego rodzaju syntezą - Twoich potrzeb i pragnień, oraz mojego wieloletniego doświadczenia popartego wiedzą, pomysłami i chęcią nieustannego rozwoju. Twoje marzenia są dla mnie zarazem wyzwaniem i inspiracją, do poszukiwania nowych rozwiązań, eksperymentowania i łamania konwenansów. Skupiam się nie tylko na doznaniach estetycznych - zwracam ogromną uwagę na komfort użytkowania, ergonomię i użyteczność projektowanych wnętrz. Moim celem jest spełnianie marzeń i dostarczenie projektu idealnie dopasowanego do oczekiwań domowników.

Pasja, zaangażowanie i precyzja
Robię to co kocham i kocham to co robię. W każdy - bez względu, czy duży, czy mały projekt angażuję się w 100% - wychodząc z założenia, że to kolejne wyzwanie, możliwość tworzenia i spełniania marzeń Klientów.

Wartość dodana

Współpraca z moją pracownią projektową już na starcie gwarantuje atrakcyjne rabaty dla Inwestorów w salonach oferujących płytki, armaturę, podłogi, kamień naturalny, czy meble. Ponadto kooperuję ze sprawdzonymi i zaufanymi specjalistami branżowymi takimi jak wykonawcy remontowo-budowlani, stolarze, kamieniarze, szklarze.

Elastyczność i dopasowanie

Współpraca z projektantem bynajmniej nie oznacza narzucania stylu i wizji. Przede wszystkim słucham, obserwuje i analizuję - aby owocem mojej pracy był projekt zharmonizowany z potrzebami użytkowników.  

Odpowiedzialność

Nie akceptuję połowicznych rozwiązań - podejmując współpracę staram się dopiąć wszystko "na ostatni guzik". Cenię słowność i terminowość.

Zamiłowanie do detalu

Zwracam ogromną uwagę na szczegóły i detale. Każda szafka w projekcie, jej funkcjonalność zostaje omówiona. Dodatki stosowane we wnętrzach również nie zostają zostawione przypadkowi, lecz starannie dobrane.

Komunikacja

Jest nieodzownym elementem mojej pracy. Dotyczy zarówno relacji z Inwestorami jak i z Wykonawcami czy Dostawcami. Płynność i szybkość prac jest zdeterminowana dobrą komunikacją, dlatego tak bardzo o nią dbam.

POROZMAWIAJMY 

O WSPÓŁPRACY

Adres

ul. Jaremy 25m.125

31-318 Kraków

Email
pracownia@einteriors.pl

Telefon

+48 798 534 347

 

  • White Instagram Icon
  • White Pinterest Icon
  • Biały Google+ Ikona

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

bottom of page